Vlissingen

Molenweg 93

4388 NA, Oost-Souburg

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1970

Bouwjaar

87 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

268 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 285.000

Laatst verkocht

Molenweg 93 in Oost-Souburg is een woning gebouwd in 1970 met 87 m² woonoppervlakte. Opvallend: ondanks het bouwjaar (1970) heeft deze woning energielabel B. Er is waarschijnlijk geïnvesteerd in verduurzaming (isolatie, HR-glas, zonnepanelen).

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 285.000 (01-05-2025).

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 87 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1970 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Molenweg 93 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Oost-Souburg. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 285.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Prins Hendrikstraat 60

4388KP Oost-Souburg

-26.7%

€ 209.000

86 m² 1960 2 maanden geleden

Wilgenstraat 92

4388LJ Oost-Souburg

-16.1%

€ 239.000

83 m² 1974 2 maanden geleden

Prins Hendrikstraat 80

4388KP Oost-Souburg

+3.5%

€ 295.000

104 m² 1960 3 maanden geleden

Molenweg 26

4388NB Oost-Souburg

0%

€ 285.000

109 m² 1968 3 maanden geleden

Oostzeestraat 10

4388GJ Oost-Souburg

+14%

€ 325.000

109 m² 1971 3 maanden geleden

Burgemeester Stemerdinglaan 198

4388KD Oost-Souburg

-5.6%

€ 269.000

69 m² 1962 4 maanden geleden

Marktcontext Zeeland

Boven vraagprijs: 45%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 24-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Molenweg 93