Amsterdam

Elizabeth Anscombestraat 247

1062 LE, Amsterdam

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2025

Bouwjaar

99 m²

Woonoppervlakte

A++

A++

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

Resale

Bouwtype

€ 840.000

Laatst verkocht

Elizabeth Anscombestraat 247 in Amsterdam is een woning gebouwd in 2025 met 99 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 840.000 (19-01-2026). In de regio Amsterdam wordt gemiddeld 6,8% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 99 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2025 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Elizabeth Anscombestraat 247 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Amsterdam. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 840.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Jan Tooropstraat 18

1062BM Amsterdam

+1.2%

€ 850.000

122 m² 2017 1 maand geleden

Kwintsheulstraat 68

1062ED Amsterdam

-29.2%

€ 595.000

97 m² 2010 5 maanden geleden

Louise Marie Loeberplantsoen 100

1062DD Amsterdam

-28.6%

€ 600.000

78 m² 2017 7 maanden geleden

Kwintsheulstraat 38

1062ED Amsterdam

-20.8%

€ 665.000

97 m² 2010 7 maanden geleden

Thorn Prikkerstraat 79

1062BS Amsterdam

-4.8%

€ 800.000

112 m² 2016 8 maanden geleden

Jan Vethstraat 6

1062CC Amsterdam

+13.1%

€ 950.000

125 m² 2016 8 maanden geleden

Marktcontext Noord-Holland

Overbiedingspercentage: +6,8%
Boven vraagprijs: 79%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 18-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Elizabeth Anscombestraat 247