Purmerend

Johannes Poststraat 7

1462 XP, Middenbeemster

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1971

Bouwjaar

163 m²

Woonoppervlakte

C

C

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

242 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 595.000

Laatst verkocht

Johannes Poststraat 7 in Middenbeemster is een woning gebouwd in 1971 met 163 m² woonoppervlakte. Energielabel C bij een woning uit 1971: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 595.000 (12-01-2026). In de regio Middenbeemster wordt gemiddeld 3,6% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 163 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1971 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Johannes Poststraat 7 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Middenbeemster. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
C

Energielabel: Redelijk

Een redelijk energielabel. Met gerichte investeringen is een flinke verbetering mogelijk.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Dakisolatie HR-ketel of warmtepomp Zonnepanelen

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 595.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Nachtegaalstraat 44

1462VK Middenbeemster

-48.3%

€ 307.500

126 m² 1976 3 maanden geleden

Johannes Poststraat 11

1462XP Middenbeemster

-20.2%

€ 475.000

127 m² 1971 3 maanden geleden

H.M. van Randwijklaan 15

1462XR Middenbeemster

+31.1%

€ 780.000

168 m² 1974 8 maanden geleden

Hugo de Grootstraat 2

1462JG Middenbeemster

+16.8%

€ 695.000

128 m² 1965 8 maanden geleden

Nachtegaalstraat 39

1462VJ Middenbeemster

-43.3%

€ 337.500

126 m² 1976 9 maanden geleden

Belvliet 6

1462NL Middenbeemster

+34.5%

€ 800.000

200 m² 1985 1 jaar geleden

Marktcontext Noord-Holland

Overbiedingspercentage: +3,6%
Boven vraagprijs: 67%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 22-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Johannes Poststraat 7