Tilburg

De Ploegschaar 21

5056 MA, Berkel-Enschot

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1993

Bouwjaar

103 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

181 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 475.000

Laatst verkocht

De Ploegschaar 21 in Berkel-Enschot is een woning gebouwd in 1993 met 103 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel A.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 475.000 (11-02-2026). In de regio Berkel-Enschot wordt gemiddeld 2,2% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 103 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1993 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat De Ploegschaar 21 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Berkel-Enschot. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 475.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Osseweide 34

5056BV Berkel-Enschot

-3.4%

€ 459.000

106 m² 1991 1 maand geleden

Torenakker 2

5056LN Berkel-Enschot

-1.3%

€ 469.000

106 m² 1986 2 maanden geleden

Molenakker 2

5056LB Berkel-Enschot

+28.4%

€ 610.000

116 m² 1987 3 maanden geleden

Torenakker 111

5056LM Berkel-Enschot

0%

€ 475.000

114 m² 1989 4 maanden geleden

Fazantlaan 2

5056JJ Berkel-Enschot

+2.9%

€ 489.000

120 m² 1983 4 maanden geleden

Kruisakker 5

5056LC Berkel-Enschot

+29.5%

€ 615.000

133 m² 1988 5 maanden geleden

Marktcontext Noord-Brabant

Overbiedingspercentage: +2,2%
Boven vraagprijs: 61%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor De Ploegschaar 21