Venlo

Vossenerlaan 60

5924 AG, Venlo

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1977

Bouwjaar

105 m²

Woonoppervlakte

C

C

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

113 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 285.000

Laatst verkocht

Vossenerlaan 60 in Venlo is een woning gebouwd in 1977 met 105 m² woonoppervlakte. Energielabel C bij een woning uit 1977: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 285.000 (04-06-2025). In de regio Venlo wordt gemiddeld 3,1% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 105 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1977 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Vossenerlaan 60 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Venlo. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
C

Energielabel: Redelijk

Een redelijk energielabel. Met gerichte investeringen is een flinke verbetering mogelijk.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Dakisolatie HR-ketel of warmtepomp Zonnepanelen

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 285.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Goethelaan 114

5924BS Venlo

+3.5%

€ 295.000

97 m² 1975 2 maanden geleden

Lessingstraat 31

5924CA Venlo

+10.5%

€ 315.000

135 m² 1975 3 maanden geleden

Racinestraat 79

5924BC Venlo

+8.4%

€ 309.000

121 m² 1974 4 maanden geleden

Goethelaan 6

5924BN Venlo

-3.5%

€ 275.000

115 m² 1974 4 maanden geleden

Molièrelaan 96

5924AN Venlo

0%

€ 285.000

94 m² 1978 4 maanden geleden

Racinestraat 37

5924BA Venlo

+31.6%

€ 375.000

127 m² 1974 4 maanden geleden

Marktcontext Limburg

Overbiedingspercentage: +3,1%
Boven vraagprijs: 66%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Vossenerlaan 60