Vught

Boterbloemstraat 14

5262 DX, Vught

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1988

Bouwjaar

171 m²

Woonoppervlakte

Woonfunctie

Gebruiksdoel

150 m²

Perceeloppervlakte

Vught D 3717

Kadastrale aanduiding

Boterbloemstraat 14 in Vught is een woning gebouwd in 1988 met 171 m² woonoppervlakte.

Woningwaarde en WOZ

In de regio Vught wordt gemiddeld 4,6% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 171 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1988 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Boterbloemstraat 14 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Vught. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
?

Energielabel: Onbekend

Er is geen energielabel bekend voor deze woning. Vraag het energielabel op bij de verkopende partij.

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Servatiusstraat 5

5262ER Vught

€ 559.000

120 m² 1989 1 maand geleden

Klein Brabant 28

5262RL Vught

€ 519.500

150 m² 1975 1 maand geleden

Jachterf 11

5262LT Vught

€ 795.000

159 m² 1990 2 maanden geleden

Klein Brabant 29

5262RL Vught

€ 465.000

150 m² 1975 2 maanden geleden

Kleine Weidehoeve 26

5262NK Vught

€ 489.000

123 m² 1980 2 maanden geleden

Ereprijsstraat 6

5262DT Vught

€ 487.500

124 m² 1988 2 maanden geleden

Marktcontext Noord-Brabant

Overbiedingspercentage: +4,6%
Boven vraagprijs: 68%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 15-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Boterbloemstraat 14