Zevenaar

Zwanenwaay 36

6909 BR, Babberich

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1970

Bouwjaar

111 m²

Woonoppervlakte

D

D

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

196 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 299.000

Laatst verkocht

Zwanenwaay 36 in Babberich is een woning gebouwd in 1970 met 111 m² woonoppervlakte. Energielabel D bij een woning uit 1970: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 299.000 (12-09-2025). In de regio Babberich wordt gemiddeld 4,0% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 111 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1970 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Zwanenwaay 36 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Babberich. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
D

Energielabel: Matig

Dit energielabel biedt ruimte voor verbetering. Verduurzaming kan de energiekosten aanzienlijk verlagen.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Spouwmuurisolatie Vloerisolatie HR++ beglazing Zonnepanelen

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 299.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Witte Kruis 123

6909BN Babberich

+32.1%

€ 395.000

121 m² 1972 3 maanden geleden

Witte Kruis 21

6909BK Babberich

+17.1%

€ 350.000

112 m² 1966 7 maanden geleden

Middag 67

6909CC Babberich

+94%

€ 580.000

136 m² 1984 8 maanden geleden

Witte Kruis 13

6909BK Babberich

-3.2%

€ 289.500

133 m² 1966 8 maanden geleden

Witte Kruis 41

6909BL Babberich

+8.7%

€ 325.000

110 m² 1965 1 jaar geleden

Veerweg 10

6909AR Babberich

+8.7%

€ 325.000

121 m² 1966 1 jaar geleden

Marktcontext Gelderland

Overbiedingspercentage: +4,0%
Boven vraagprijs: 68%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 22-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Zwanenwaay 36