Snelleveldplein 12
1107 VZ, Amsterdam
Kenmerken
1984
Bouwjaar
106 m²
Woonoppervlakte
Woonfunctie
Gebruiksdoel
€ 479.000
WOZ 2025
1.149 m²
Perceeloppervlakte
Weesperkarspel L 3722
Kadastrale aanduiding
Snelleveldplein 12 in Amsterdam is een woning gebouwd in 1984 met 106 m² woonoppervlakte.
Woningwaarde en WOZ
De meest recente WOZ-waarde is € 479.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio Amsterdam wordt gemiddeld 3,6% overboden.
Woning kopen: waar moet je op letten?
Met 106 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1984 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Snelleveldplein 12 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Amsterdam. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.
Wat is de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 479.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.
Energielabel
Vraagprijs
Energielabel: Onbekend
Er is geen energielabel bekend voor deze woning. Vraag het energielabel op bij de verkopende partij.
Ontwikkeling woningwaarde
WOZ-waarde
€ 479.000
WOZ-waarde
€ 416.000
WOZ-waarde
€ 394.000
WOZ-waarde
€ 394.000
WOZ-waarde
€ 325.000
WOZ-waarde ontwikkeling
2021 -2025
+47.4% (+€ 154.000)
Huidige WOZ
€ 479.000
De WOZ-waarde van Snelleveldplein 12 is in 4 jaar gestegen van € 325.000 naar € 479.000, een stijging van 47.4%. Dat is gemiddeld 11.9% per jaar. De sterkste stijging was 21.2% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.