Apeldoorn

Eekschillersdreef 224

7328 LC, Apeldoorn

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1977

Bouwjaar

93 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

Eekschillersdreef 224 in Apeldoorn is een woning gebouwd in 1977 met 93 m² woonoppervlakte. Opvallend: ondanks het bouwjaar (1977) heeft deze woning energielabel A. Er is waarschijnlijk geïnvesteerd in verduurzaming (isolatie, HR-glas, zonnepanelen).

Woningwaarde en WOZ

In de regio Apeldoorn wordt gemiddeld 4,0% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 93 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1977 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Eekschillersdreef 224 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Apeldoorn. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Olieslagershorst 104

7328NM Apeldoorn

€ 385.000

109 m² 1980 1 maand geleden

Glazeniershorst 308

7328TK Apeldoorn

€ 375.000

93 m² 1973 2 maanden geleden

Hoveniersdreef 201

7328KH Apeldoorn

€ 449.500

117 m² 1978 2 maanden geleden

Kooikersdreef 406

7328BL Apeldoorn

€ 360.000

92 m² 1973 2 maanden geleden

Eekschillersdreef 410

7328LG Apeldoorn

€ 295.000

65 m² 1977 2 maanden geleden

Muldersdreef 133

7328EB Apeldoorn

€ 375.000

92 m² 1973 3 maanden geleden

Marktcontext Gelderland

Overbiedingspercentage: +4,0%
Boven vraagprijs: 68%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 22-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Eekschillersdreef 224