Assen

Krekelkleuven 20

9403 ZG, Assen

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1996

Bouwjaar

100 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

5

Kamers (4 slaapkamers)

162 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 315.000

Laatst verkocht

Krekelkleuven 20 in Assen is een woning gebouwd in 1996 met 100 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 315.000 (27-02-2026). In de regio Assen wordt gemiddeld 3,6% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 100 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1996 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Wil je weten wat Krekelkleuven 20 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Assen. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 315.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Naoberdreef 85

9403KP Assen

+6.3%

€ 335.000

107 m² 1992 1 maand geleden

Vlinderkleuven 20

9403ZB Assen

-1.6%

€ 310.000

92 m² 1995 1 maand geleden

Van Ostadestraat 26

9403BE Assen

+11.1%

€ 350.000

114 m² 2006 2 maanden geleden

Opaalstoep 29

9403SK Assen

-5.4%

€ 298.000

90 m² 1998 2 maanden geleden

Krekelkleuven 23

9403ZG Assen

0%

€ 315.000

99 m² 1996 2 maanden geleden

Hooibeemd 69

9403MD Assen

+33%

€ 419.000

129 m² 1993 2 maanden geleden

Marktcontext Drenthe

Overbiedingspercentage: +3,6%
Boven vraagprijs: 62%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 24-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Krekelkleuven 20