Bronckhorst

Ds. de Graaffweg 29

6996 AP, Drempt

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1970

Bouwjaar

107 m²

Woonoppervlakte

C

C

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

€ 296.000

WOZ 2025

240 m²

Perceeloppervlakte

Keppel I 1295

Kadastrale aanduiding

Ds. de Graaffweg 29 in Drempt is een woning gebouwd in 1970 met 107 m² woonoppervlakte. Energielabel C bij een woning uit 1970: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.

Woningwaarde en WOZ

De meest recente WOZ-waarde is € 296.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio Drempt wordt gemiddeld 4,0% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 107 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1970 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Ds. de Graaffweg 29 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Drempt. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Wat is de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 296.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
C

Energielabel: Redelijk

Een redelijk energielabel. Met gerichte investeringen is een flinke verbetering mogelijk.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Dakisolatie HR-ketel of warmtepomp Zonnepanelen

Ontwikkeling woningwaarde

WOZ-waarde

€ 296.000

WOZ-waarde

€ 261.000

WOZ-waarde

€ 253.000

WOZ-waarde

€ 236.000

WOZ-waarde

€ 190.000

WOZ-waarde ontwikkeling

2021 -2025

+55.8% (+€ 106.000)

Huidige WOZ

€ 296.000

De WOZ-waarde van Ds. de Graaffweg 29 is in 4 jaar gestegen van € 190.000 naar € 296.000, een stijging van 55.8%. Dat is gemiddeld 14% per jaar. De sterkste stijging was 24.2% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.