Coevorden

Goudenregen 18

7742 RN, Coevorden

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1995

Bouwjaar

129 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

5

Kamers (3 slaapkamers)

285 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 389.000

Laatst verkocht

Goudenregen 18 in Coevorden is een woning gebouwd in 1995 met 129 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 389.000 (29-08-2025). In de regio Coevorden wordt gemiddeld 3,6% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 129 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1995 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Wil je weten wat Goudenregen 18 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Coevorden. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 389.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Burg Feithsingel 4

7742BP Coevorden

+15.4%

€ 449.000

151 m² 2005 1 maand geleden

Berend Slingenbergstraat 6

7742KE Coevorden

-18%

€ 319.000

116 m² 2006 2 maanden geleden

Akkerwinde 8

7742TB Coevorden

+46.3%

€ 569.000

149 m² 2009 2 maanden geleden

Roelie Duinkerkenstraat 30

7742LD Coevorden

-3.6%

€ 375.000

125 m² 2009 2 maanden geleden

Jasmijn 4

7742SE Coevorden

+1.5%

€ 395.000

120 m² 1995 3 maanden geleden

Leen Heskampstraat 3

7742KK Coevorden

+15.4%

€ 449.000

140 m² 2003 3 maanden geleden

Marktcontext Drenthe

Overbiedingspercentage: +3,6%
Boven vraagprijs: 62%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 22-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Goudenregen 18