Rheden

Callunaplein 100

6951 CR, Dieren

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1986

Bouwjaar

86 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

Resale

Bouwtype

€ 250.000

Laatst verkocht

Callunaplein 100 in Dieren is een woning gebouwd in 1986 met 86 m² woonoppervlakte. Opvallend: ondanks het bouwjaar (1986) heeft deze woning energielabel B. Er is waarschijnlijk geïnvesteerd in verduurzaming (isolatie, HR-glas, zonnepanelen).

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 250.000 (19-07-2025). In de regio Dieren wordt gemiddeld 4,0% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 86 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1986 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Callunaplein 100 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Dieren. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 250.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Larixhof 3

6951MR Dieren

+59.2%

€ 398.000

110 m² 1980 1 maand geleden

de Vlashegge 28

6951NN Dieren

+40%

€ 350.000

97 m² 1986 2 maanden geleden

Meidoornlaan 59

6951LR Dieren

+3.6%

€ 259.000

64 m² 1978 2 maanden geleden

de Vlashegge 60

6951NP Dieren

+50%

€ 375.000

105 m² 1982 3 maanden geleden

Vogelplantsoen 224

6951JG Dieren

+38%

€ 345.000

71 m² 1992 3 maanden geleden

Spankerenseweg 53

6951CE Dieren

+70%

€ 425.000

112 m² 1972 4 maanden geleden

Marktcontext Gelderland

Overbiedingspercentage: +4,0%
Boven vraagprijs: 68%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 21-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Callunaplein 100