's-Gravenhage

Beekjufferhof 5

2492 RD, 's-Gravenhage

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2002

Bouwjaar

214 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

€ 840.000

WOZ 2025

281 m²

Perceeloppervlakte

's-Gravenhage BD 5397

Kadastrale aanduiding

Beekjufferhof 5 in 's-Gravenhage is een woning gebouwd in 2002 met 214 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.

Woningwaarde en WOZ

De meest recente WOZ-waarde is € 840.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio 's-Gravenhage wordt gemiddeld 5,9% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 214 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2002 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Beekjufferhof 5 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in 's-Gravenhage. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Wat is de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 840.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

Ontwikkeling woningwaarde

WOZ-waarde

€ 840.000

WOZ-waarde

€ 765.000

WOZ-waarde

€ 730.000

WOZ-waarde

€ 710.000

WOZ-waarde

€ 645.000

WOZ-waarde ontwikkeling

2021 -2025

+30.2% (+€ 195.000)

Huidige WOZ

€ 840.000

De WOZ-waarde van Beekjufferhof 5 is in 4 jaar gestegen van € 645.000 naar € 840.000, een stijging van 30.2%. Dat is gemiddeld 7.6% per jaar. De sterkste stijging was 10.1% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.