's-Gravenhage

Elandstraat 279

2513 HW, 's-Gravenhage

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2000

Bouwjaar

63 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

€ 400.000

WOZ 2025

615 m²

Perceeloppervlakte

's-Gravenhage Z 2944

Kadastrale aanduiding

Elandstraat 279 in 's-Gravenhage is een woning gebouwd in 2000 met 63 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

De meest recente WOZ-waarde is € 400.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio 's-Gravenhage wordt gemiddeld 3,3% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 63 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2000 is dit een compact huis, ideaal als starterswoning of voor alleenstaanden. Wil je weten wat Elandstraat 279 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in 's-Gravenhage. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Wat is de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 400.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

Ontwikkeling woningwaarde

WOZ-waarde

€ 400.000

WOZ-waarde

€ 350.000

WOZ-waarde

€ 310.000

WOZ-waarde

€ 275.000

WOZ-waarde

€ 285.000

WOZ-waarde ontwikkeling

2021 -2025

+40.4% (+€ 115.000)

Huidige WOZ

€ 400.000

De WOZ-waarde van Elandstraat 279 is in 4 jaar gestegen van € 285.000 naar € 400.000, een stijging van 40.4%. Dat is gemiddeld 10.1% per jaar. De sterkste stijging was 14.3% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.