Tynaarlo

Hoofdweg 312

9765 CP, Paterswolde

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1971

Bouwjaar

91 m²

Woonoppervlakte

C

C

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

3

Kamers (2 slaapkamers)

7.788 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

Eelde B 2829

Kadastrale aanduiding

€ 169.000

Laatst verkocht

Hoofdweg 312 in Paterswolde is een woning gebouwd in 1971 met 91 m² woonoppervlakte. Energielabel C bij een woning uit 1971: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 169.000 (07-10-2025). In de regio Paterswolde wordt gemiddeld 4,2% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 91 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1971 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Hoofdweg 312 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Paterswolde. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
C

Energielabel: Redelijk

Een redelijk energielabel. Met gerichte investeringen is een flinke verbetering mogelijk.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Dakisolatie HR-ketel of warmtepomp Zonnepanelen

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 169.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Hoofdweg 302

9765CP Paterswolde

+11.8%

€ 189.000

91 m² 1971 3 maanden geleden

Leeuwerikweg 19

9765JV Paterswolde

+139.6%

€ 405.000

116 m² 1967 5 maanden geleden

Hoofdweg 400

9765CT Paterswolde

-14.2%

€ 145.000

69 m² 1971 7 maanden geleden

Hoofdweg 390

9765CT Paterswolde

-14.2%

€ 145.000

69 m² 1971 8 maanden geleden

Helmerdijk 49

9765JC Paterswolde

+130.2%

€ 389.000

107 m² 1965 10 maanden geleden

Fazantweg 15

9765JL Paterswolde

+172.2%

€ 460.000

116 m² 1968 11 maanden geleden

Marktcontext Drenthe

Overbiedingspercentage: +4,2%
Boven vraagprijs: 65%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 11-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Hoofdweg 312