Westland

Reigerlaan 79

2678 WR, De Lier

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1995

Bouwjaar

120 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

€ 470.000

WOZ 2025

6

Kamers (5 slaapkamers)

109 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 475.000

Laatst verkocht

Reigerlaan 79 in De Lier is een woning gebouwd in 1995 met 120 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

De meest recente WOZ-waarde is € 470.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. De laatst bekende vraagprijs was € 475.000 (19-06-2025). In de regio De Lier wordt gemiddeld 3,3% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 120 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1995 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Wil je weten wat Reigerlaan 79 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in De Lier. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Wat is de WOZ-waarde?

De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 470.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 475.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

WOZ-waarde

€ 470.000

WOZ-waarde

€ 422.000

WOZ-waarde

€ 402.000

WOZ-waarde

€ 380.000

WOZ-waarde

€ 339.000

WOZ-waarde ontwikkeling

2021 -2025

+38.6% (+€ 131.000)

Huidige WOZ

€ 470.000

De WOZ-waarde van Reigerlaan 79 is in 4 jaar gestegen van € 339.000 naar € 470.000, een stijging van 38.6%. Dat is gemiddeld 9.7% per jaar. De sterkste stijging was 12.1% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.