Dr. Schaepmanlaan 57
3702 XE, Zeist
Kenmerken
2015
Bouwjaar
63 m²
Woonoppervlakte
A
Energielabel
Woonfunctie
Gebruiksdoel
€ 482.000
WOZ 2025
9.290 m²
Perceeloppervlakte
Zeist M 490
Kadastrale aanduiding
Dr. Schaepmanlaan 57 in Zeist is een woning gebouwd in 2015 met 63 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.
Woningwaarde en WOZ
De meest recente WOZ-waarde is € 482.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio Zeist wordt gemiddeld 8,5% overboden.
Woning kopen: waar moet je op letten?
Met 63 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2015 is dit een compact huis, ideaal als starterswoning of voor alleenstaanden. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Dr. Schaepmanlaan 57 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Zeist. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.
Wat is de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 482.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.
Energielabel
Vraagprijs
Energielabel: Uitstekend
Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.
Ontwikkeling woningwaarde
WOZ-waarde
€ 482.000
WOZ-waarde
€ 418.000
WOZ-waarde
€ 399.000
WOZ-waarde
€ 392.000
WOZ-waarde
€ 332.000
WOZ-waarde ontwikkeling
2021 -2025
+45.2% (+€ 150.000)
Huidige WOZ
€ 482.000
De WOZ-waarde van Dr. Schaepmanlaan 57 is in 4 jaar gestegen van € 332.000 naar € 482.000, een stijging van 45.2%. Dat is gemiddeld 11.3% per jaar. De sterkste stijging was 18.1% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.
Meer op Dr. Schaepmanlaan
Dr. Schaepmanlaan 1
Dr. Schaepmanlaan 2
€ 675.000
Dr. Schaepmanlaan 2B
Dr. Schaepmanlaan 2D
Dr. Schaepmanlaan 2E
Dr. Schaepmanlaan 2F
Dr. Schaepmanlaan 2C
Dr. Schaepmanlaan 2A
Dr. Schaepmanlaan 3
Dr. Schaepmanlaan 4
Dr. Schaepmanlaan 5
Dr. Schaepmanlaan 6
Locatie
Marktcontext Utrecht
Bron: nvm • 2026-Q1
Percelio Data Team
Laatst bijgewerkt: 11-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS
BiedAdvies aanvragen voor Dr. Schaepmanlaan 57