Affuit 20
4612 RM, Bergen op Zoom
Kenmerken
2022
Bouwjaar
111 m²
Woonoppervlakte
A+++
Energielabel
Woonfunctie
Gebruiksdoel
€ 493.000
WOZ 2025
92 m²
Perceeloppervlakte
Bergen op Zoom H 6181
Kadastrale aanduiding
Affuit 20 in Bergen op Zoom is een woning gebouwd in 2022 met 111 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.
Woningwaarde en WOZ
De meest recente WOZ-waarde is € 493.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio Bergen op Zoom wordt gemiddeld 2,2% overboden.
Woning kopen: waar moet je op letten?
Met 111 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2022 is dit een gemiddeld groot huis, geschikt voor stellen en kleine gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Affuit 20 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Bergen op Zoom. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.
Wat is de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 493.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.
Energielabel
Vraagprijs
Energielabel: Uitstekend
Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.
Ontwikkeling woningwaarde
WOZ-waarde
€ 493.000
WOZ-waarde
€ 454.000
WOZ-waarde
€ 381.000
WOZ-waarde
€ 362.000
WOZ-waarde
€ 233.000
WOZ-waarde ontwikkeling
2021 -2025
+111.6% (+€ 260.000)
Huidige WOZ
€ 493.000
De WOZ-waarde van Affuit 20 is in 4 jaar gestegen van € 233.000 naar € 493.000, een stijging van 111.6%. Dat is gemiddeld 27.9% per jaar. De sterkste stijging was 55.4% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.