Waddinxveen

Zonnehof 96

2743 LP, Waddinxveen

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

1997

Bouwjaar

130 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

Zonnehof 96 in Waddinxveen is een woning gebouwd in 1997 met 130 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

In de regio Waddinxveen wordt gemiddeld 3,3% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 130 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1997 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Wil je weten wat Zonnehof 96 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Waddinxveen. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Woubrechterf 94

2743HN Waddinxveen

€ 695.000

168 m² 1988 1 maand geleden

Woubrechterf 104

2743HN Waddinxveen

€ 685.000

164 m² 1988 2 maanden geleden

Otto-erf 22

2743HG Waddinxveen

€ 435.000

103 m² 1987 2 maanden geleden

Tarweakker 6

2743EW Waddinxveen

€ 480.000

119 m² 1986 2 maanden geleden

de Akker 48

2743DN Waddinxveen

€ 450.000

115 m² 1984 2 maanden geleden

Bonenakker 38

2743DV Waddinxveen

€ 435.000

110 m² 1984 3 maanden geleden

Marktcontext Zuid-Holland

Overbiedingspercentage: +3,3%
Boven vraagprijs: 67%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Zonnehof 96