Waddinxveen

Zonnehof 16

2743 LN, Waddinxveen

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2000

Bouwjaar

123 m²

Woonoppervlakte

B

B

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

Zonnehof 16 in Waddinxveen is een woning gebouwd in 2000 met 123 m² woonoppervlakte. Deze woning heeft energielabel B.

Woningwaarde en WOZ

In de regio Waddinxveen wordt gemiddeld 3,3% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 123 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2000 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Wil je weten wat Zonnehof 16 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Waddinxveen. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
B

Energielabel: Goed

Een goed energielabel. Met kleine ingrepen kun je eventueel naar label A.

Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:

Zonnepanelen HR++ beglazing

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Phoenix 7

2743MT Waddinxveen

€ 425.000

88 m² 2013 1 maand geleden

Otto-erf 22

2743HG Waddinxveen

€ 435.000

103 m² 1987 2 maanden geleden

Tarweakker 6

2743EW Waddinxveen

€ 480.000

119 m² 1986 2 maanden geleden

Spica 16

2743MG Waddinxveen

€ 465.000

116 m² 1997 3 maanden geleden

Haverakker 6

2743EJ Waddinxveen

€ 450.000

97 m² 1985 4 maanden geleden

Thorbeckehoeve 22

2743JS Waddinxveen

€ 475.000

123 m² 1991 5 maanden geleden

Marktcontext Zuid-Holland

Overbiedingspercentage: +3,3%
Boven vraagprijs: 67%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Zonnehof 16