Geertruidenberg

Spoordijk 7

4941 RZ, Raamsdonksveer

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2008

Bouwjaar

143 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

5

Kamers (3 slaapkamers)

101 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

Raamsdonk H 6749

Kadastrale aanduiding

€ 469.000

Laatst verkocht

Spoordijk 7 in Raamsdonksveer is een woning gebouwd in 2008 met 143 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 469.000 (04-03-2026). In de regio Raamsdonksveer wordt gemiddeld 2,2% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 143 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2008 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Spoordijk 7 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Raamsdonksveer. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 469.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

de Rietmattenmaker 17

4941EH Raamsdonksveer

+44.8%

€ 679.000

145 m² 2007 1 maand geleden

Zeldenrustlaan 6

4941MB Raamsdonksveer

-4.3%

€ 449.000

120 m² 2008 4 maanden geleden

Zeldenrustlaan 20

4941MB Raamsdonksveer

-7.2%

€ 435.000

120 m² 2008 4 maanden geleden

Dongepad 1

4941RX Raamsdonksveer

+38.6%

€ 650.000

150 m² 2011 5 maanden geleden

Dongepad 3

4941RX Raamsdonksveer

0%

€ 469.000

125 m² 2011 5 maanden geleden

Carel Willinkstraat 4

4941EJ Raamsdonksveer

+43.9%

€ 675.000

175 m² 2007 6 maanden geleden

Marktcontext Noord-Brabant

Overbiedingspercentage: +2,2%
Boven vraagprijs: 61%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 22-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Spoordijk 7