Almere

Vergulde Draakstraat 19

1335 WL, Almere

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2002

Bouwjaar

328 m²

Woonoppervlakte

Woonfunctie

Gebruiksdoel

Vergulde Draakstraat 19 in Almere is een woning gebouwd in 2002 met 328 m² woonoppervlakte.

Woningwaarde en WOZ

In de regio Almere wordt gemiddeld 6,5% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 328 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2002 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Wil je weten wat Vergulde Draakstraat 19 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Almere. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
?

Energielabel: Onbekend

Er is geen energielabel bekend voor deze woning. Vraag het energielabel op bij de verkopende partij.

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Maandenweg 26

1335KC Almere

€ 1.300.000

341 m² 1998 7 maanden geleden

Korenbeursstraat 15

1335XL Almere

€ 935.000

254 m² 2001 7 maanden geleden

Maandenweg 43

1335KL Almere

€ 900.000

231 m² 2000 8 maanden geleden

Gasthuisstraat 35

1335XG Almere

€ 995.500

246 m² 2001 1 jaar geleden

Marktcontext Flevoland

Overbiedingspercentage: +6,5%
Boven vraagprijs: 78%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 15-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Vergulde Draakstraat 19