Barendrecht

Leeuwenburg 147

2994 EJ, Barendrecht

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2005

Bouwjaar

153 m²

Woonoppervlakte

Woonfunctie

Gebruiksdoel

6

Kamers (5 slaapkamers)

207 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 595.000

Laatst verkocht

Leeuwenburg 147 in Barendrecht is een woning gebouwd in 2005 met 153 m² woonoppervlakte.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 595.000 (22-01-2026). In de regio Barendrecht wordt gemiddeld 3,3% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 153 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2005 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Wil je weten wat Leeuwenburg 147 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Barendrecht. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
?

Energielabel: Onbekend

Er is geen energielabel bekend voor deze woning. Vraag het energielabel op bij de verkopende partij.

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 595.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Grenenhout 4

2994GD Barendrecht

+0.8%

€ 600.000

155 m² 2017 3 maanden geleden

Konijnenburg 10

2994EP Barendrecht

-7.6%

€ 550.000

136 m² 2005 3 maanden geleden

Populierenhout 14

2994HM Barendrecht

-19.4%

€ 479.500

108 m² 2006 3 maanden geleden

Kattenburg 10

2994CG Barendrecht

-18.5%

€ 485.000

117 m² 2005 4 maanden geleden

Keijzer-akker 13

2994BD Barendrecht

-11.8%

€ 525.000

132 m² 2006 4 maanden geleden

Olijfhout 18

2994HV Barendrecht

-7.6%

€ 550.000

133 m² 2008 5 maanden geleden

Marktcontext Zuid-Holland

Overbiedingspercentage: +3,3%
Boven vraagprijs: 67%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Leeuwenburg 147