Waalwijk

Calèche 26

5146 BG, Waalwijk

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2008

Bouwjaar

149 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

4

Kamers (3 slaapkamers)

164 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 525.000

Laatst verkocht

Calèche 26 in Waalwijk is een woning gebouwd in 2008 met 149 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 525.000 (03-04-2026). In de regio Waalwijk wordt gemiddeld 2,2% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 149 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2008 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Calèche 26 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Waalwijk. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 525.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Gerard Knuvelderstraat 6

5146EH Waalwijk

-4.8%

€ 500.000

134 m² 2016 2 maanden geleden

Kees en Henny de Ruijterstraat 5

5146ER Waalwijk

-10.7%

€ 469.000

113 m² 2017 3 maanden geleden

Villa Dotterbloem 34

5146AB Waalwijk

-10.7%

€ 469.000

122 m² 2007 4 maanden geleden

Venrode 58

5146HD Waalwijk

+3.8%

€ 545.000

131 m² 2021 4 maanden geleden

Burgemeester de Geusstraat 12

5146EB Waalwijk

+1%

€ 530.000

134 m² 2019 4 maanden geleden

Het Fort 16

5146CH Waalwijk

+4.8%

€ 550.000

158 m² 2008 5 maanden geleden

Marktcontext Noord-Brabant

Overbiedingspercentage: +2,2%
Boven vraagprijs: 61%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 20-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Calèche 26