Duiven

Simon Vestdijkstraat 20

6921 TT, Duiven

Wil je weten wat deze woning waard is?

Bereken woningwaarde Ontvang biedadvies

Kenmerken

2008

Bouwjaar

122 m²

Woonoppervlakte

A

A

Energielabel

Woonfunctie

Gebruiksdoel

5

Kamers (4 slaapkamers)

117 m²

Perceeloppervlakte

Resale

Bouwtype

€ 407.000

Laatst verkocht

Simon Vestdijkstraat 20 in Duiven is een woning gebouwd in 2008 met 122 m² woonoppervlakte. Met energielabel A en een relatief recent bouwjaar is deze woning energiezuinig. De maandelijkse energielasten zullen laag zijn.

Woningwaarde en WOZ

De laatst bekende vraagprijs was € 407.000 (01-04-2026). In de regio Duiven wordt gemiddeld 4,0% overboden.

Woning kopen: waar moet je op letten?

Met 122 m² woonoppervlakte en bouwjaar 2008 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Met energielabel A zijn de energiekosten laag. Dit is een belangrijk voordeel dat zich vertaalt in lagere maandlasten en een hogere woningwaarde. Wil je weten wat Simon Vestdijkstraat 20 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Duiven. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.

Kaart en omgeving

Kleur op

Geen data
A

Energielabel: Uitstekend

Deze woning heeft een uitstekend energielabel. De energiekosten zijn laag en er zijn geen grote verduurzamingsinvesteringen nodig.

WOZ-waarde en historie

We hebben voor dit adres nog geen WOZ-waarde opgeslagen. Klik hieronder om de actuele WOZ-waarde en de waardehistorie op te halen bij het Kadaster. Het duurt een paar seconden.

Ontwikkeling woningwaarde

Verkocht

€ 407.000

Dit was de vraagprijs.

Hoeveel moet je bieden?

Vergelijkbare verkopen in de buurt

Schapenweide 94

6921SN Duiven

-21.6%

€ 319.000

89 m² 1993 1 maand geleden

De Handboog 4

6921TJ Duiven

+29%

€ 525.000

126 m² 1994 3 maanden geleden

Cederhof 28

6921BZ Duiven

+7.9%

€ 439.000

93 m² 2008 3 maanden geleden

Berghallee 42

6921GV Duiven

-1.8%

€ 399.500

130 m² 2006 3 maanden geleden

Engelenburgallee 6

6921HC Duiven

+3.1%

€ 419.500

143 m² 1999 3 maanden geleden

Slangenburgallee 5

6921HX Duiven

+35.1%

€ 550.000

156 m² 2000 3 maanden geleden

Marktcontext Gelderland

Overbiedingspercentage: +4,0%
Boven vraagprijs: 68%

Bron: nvm • 2026-Q1

Percelio Data Team

Laatst bijgewerkt: 23-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS

BiedAdvies

BiedAdvies aanvragen voor Simon Vestdijkstraat 20