Rorikstraat 3
3962 DD, Wijk bij Duurstede
Kenmerken
1972
Bouwjaar
146 m²
Woonoppervlakte
C
Energielabel
Woonfunctie
Gebruiksdoel
€ 467.000
WOZ 2025
267 m²
Perceeloppervlakte
Wijk bij Duurstede C 1324
Kadastrale aanduiding
Rorikstraat 3 in Wijk bij Duurstede is een woning gebouwd in 1972 met 146 m² woonoppervlakte. Energielabel C bij een woning uit 1972: met gerichte investeringen in isolatie en installaties is een flinke verbetering mogelijk.
Woningwaarde en WOZ
De meest recente WOZ-waarde is € 467.000 (peildatum 01-01-2025). De WOZ-waarde is een indicatie van de marktwaarde op de peildatum en wordt gebruikt voor gemeentelijke belastingen. In de regio Wijk bij Duurstede wordt gemiddeld 6,9% overboden.
Woning kopen: waar moet je op letten?
Met 146 m² woonoppervlakte en bouwjaar 1972 is dit een ruime woning, geschikt voor gezinnen. Bij woningen van vóór 1994 is het verstandig om te informeren naar eventuele asbesthoudende materialen. Een bouwkundige keuring wordt aanbevolen bij elke aankoop. Wil je weten wat Rorikstraat 3 waard is? Met een Percelio Waardebepaling krijg je binnen enkele minuten een onderbouwde waarde-indicatie op basis van Kadaster-transacties en vergelijkbare verkopen in Wijk bij Duurstede. Ga je bieden? Het Percelio BiedAdvies berekent hoeveel je moet bieden op basis van het overbiedingspercentage, de looptijd en vergelijkbare transacties in de buurt.
Wat is de WOZ-waarde?
De WOZ-waarde (Waardering Onroerende Zaken) wordt jaarlijks vastgesteld door de gemeente. De peildatum is altijd 1 januari van het voorgaande jaar, waardoor de WOZ-waarde altijd achterloopt op de actuele markt. De WOZ-waarde bepaalt de hoogte van de onroerendezaakbelasting (OZB), het eigenwoningforfait en de waterschapsbelasting. De huidige WOZ-waarde van dit adres is € 467.000. Als je het niet eens bent met de WOZ-waarde kun je binnen 6 weken na ontvangst van de beschikking bezwaar maken bij de gemeente.
Energielabel
Vraagprijs
Energielabel: Redelijk
Een redelijk energielabel. Met gerichte investeringen is een flinke verbetering mogelijk.
Mogelijke verduurzamingsmaatregelen:
Ontwikkeling woningwaarde
WOZ-waarde
€ 467.000
WOZ-waarde
€ 416.000
WOZ-waarde
€ 383.000
WOZ-waarde
€ 378.000
WOZ-waarde
€ 275.000
WOZ-waarde ontwikkeling
2021 -2025
+69.8% (+€ 192.000)
Huidige WOZ
€ 467.000
De WOZ-waarde van Rorikstraat 3 is in 4 jaar gestegen van € 275.000 naar € 467.000, een stijging van 69.8%. Dat is gemiddeld 17.5% per jaar. De sterkste stijging was 37.5% in één jaar. Deze groei ligt boven het landelijk gemiddelde, wat wijst op een aantrekkelijke locatie met stijgende vraag.