Capellesloot
Enkhuizen, 58 adressen
58
Adressen
€ 492.333
Gem. verkoopprijs
133 m²
Gem. oppervlakte
1998
Gem. bouwjaar
Adressen
| Nr. | Postcode | Bouwjaar | Oppervlakte | Laatste prijs |
|---|---|---|---|---|
| 1 | 1602HT | 1998 | 156 m² | – |
| 2 | 1602HS | 1998 | 137 m² | – |
| 3 | 1602HT | 1998 | 129 m² | € 450.000 |
| 4 | 1602HS | 1998 | 137 m² | – |
| 5 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 6 | 1602HS | 1998 | 132 m² | – |
| 7 | 1602HT | 1998 | 139 m² | € 450.000 |
| 8 | 1602HS | 1998 | 120 m² | – |
| 9 | 1602HT | 1998 | 138 m² | – |
| 10 | 1602HS | 1998 | 138 m² | – |
| 11 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 12 | 1602HS | 1999 | 128 m² | – |
| 13 | 1602HT | 1998 | 138 m² | – |
| 14 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 15 | 1602HT | 1998 | 154 m² | € 577.000 |
| 16 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 17 | 1602HT | 1998 | 154 m² | – |
| 18 | 1602HS | 1998 | 119 m² | – |
| 19 | 1602HT | 1998 | 143 m² | – |
| 20 | 1602HS | 1998 | 119 m² | – |
| 21 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 22 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 23 | 1602HT | 1998 | 138 m² | – |
| 24 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 25 | 1602HT | 1998 | 137 m² | – |
| 26 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 27 | 1602HT | 1998 | 141 m² | – |
| 28 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 29 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 30 | 1602HS | 1998 | 131 m² | – |
| 31 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 32 | 1602HS | 1998 | 119 m² | – |
| 33 | 1602HT | 1998 | 140 m² | – |
| 34 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 35 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 36 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 37 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 38 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 39 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 40 | 1602HS | 1998 | 135 m² | – |
| 41 | 1602HT | 1999 | 137 m² | – |
| 42 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 43 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 44 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 45 | 1602HT | 1998 | 137 m² | – |
| 46 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 47 | 1602HT | 1998 | 147 m² | – |
| 48 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 49 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
| 50 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 51 | 1602HT | 1998 | 139 m² | – |
| 52 | 1602HS | 1998 | 128 m² | – |
| 53 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 55 | 1602HT | 1998 | 153 m² | – |
| 57 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 59 | 1602HT | 1998 | 129 m² | – |
| 61 | 1602HT | 1999 | 148 m² | – |
| 63 | 1602HT | 1998 | 131 m² | – |
Capellesloot in Enkhuizen telt 58 adressen. De woningen zijn gemiddeld gebouwd rond 1998. Relatief recente bouw met goede isolatiestandaarden. De gemiddelde verkoopprijs op Capellesloot is € 492.333. Dat ligt boven het landelijk gemiddelde. De gemiddelde woonoppervlakte is 133 m².
Over de getoonde data
Hieronder vind je alle adressen op Capellesloot met kenmerken uit de Basisregistratie Adressen en Gebouwen (BAG): bouwjaar, woonoppervlakte en postcode. Bij adressen waarvoor verkoopdata beschikbaar is, tonen we ook de laatst bekende verkoopprijs. Klik op een adres voor een gedetailleerd overzicht met WOZ-waarde, energielabel, vergelijkbare verkopen en buurtinformatie.
Woning kopen: waar moet je op letten?
Interesse in een woning op Capellesloot in Enkhuizen? Op basis van de gemiddelde verkoopprijs van € 492.333 kun je een eerste inschatting maken. Voor een nauwkeurige waarde-indicatie per adres kun je een woningwaarde berekening laten maken op basis van recente Kadaster-transacties en WOZ-waarden in de directe omgeving. Ga je bieden? Een biedadvies analyseert het overbiedingspercentage en de marktdynamiek in Enkhuizen om je optimale biedstrategie te bepalen.
Veelgestelde vragen
Percelio Data Team
Deze pagina is samengesteld op basis van openbare bronnen: BAG (Kadaster), WOZ-waarden, CBS-statistieken en transactiedata. De getoonde verkoopprijzen zijn vraagprijzen zoals gepubliceerd op Funda.
Laatst bijgewerkt: 11-05-2026 • Bronnen: Kadaster BAG, CBS
Woning kopen op Capellesloot?
Ontvang een datagedreven biedadvies of waardebepaling voor elk adres.